Скрыть
Загружается...
Новости
|
Об игре
|
Форум
20:39, 2526 онлайн
Вход в игру
|
Регистрация в игре
Форумы
»
Общий Форум
» Здраствуйте.
1
2
Автор
Тема: Здраствуйте.
Вампир4ик
21
написано: 25.10.2010 10:33:34
18 прав на все 100...!!)))
Dr.Fragly
22
-5
написано: 25.10.2010 10:36:13
Пишеться вообщето здравствуйте!
Prof-Hydralisk
23
написано: 25.10.2010 10:36:43
13, с бизонами)
15, я не пью)). Давененько уже не пью. Кстати, жёлтый тебе таки лучше идёт)). 18
и 21 правы))
Real McCoy
24
-1
написано: 25.10.2010 10:36:56
22. пишется вообще-то "пишется"
Real McCoy
25
3
написано: 25.10.2010 10:37:15
22. пишется вообще-то "вообще-то"
Prof-Hydralisk
26
написано: 25.10.2010 10:40:30
22, Я вам особисто кажу: у мене знання російської мови на базі 7ми класів. І
якщо, Ви хочете замалюватися знанням російської мови, то самі не робіть помилок
морячок
27
написано: 25.10.2010 10:45:34
26 глаза из-за тебя болят
Prof-Hydralisk
28
написано: 25.10.2010 10:51:09
27, ))
1
2
К списку тем